KRUCZ: czwartki godz. 16.30

Menu Witrualne zwiedzanie Witrualne zwiedzanie Galeria Galeria Szybki kontakt

II niedziela adwentu – 9. 12. 2018 r.

1. Roraty w tym tygodniu od poniedziałku do piątku /z wyjątkiem wtorku/. Zapraszam nie tylko dzieci ale też młodzież i dorosłych
  2. Dzisiaj po Mszy św. o 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci klas III – przygotowujących się do I komunii św. Na Mszy św. poświęcenie medalików
  3. Po Mszach św. przed kościołem dzisiaj kiermasz świąteczny
  4. Spowiedź adwentowa w naszej parafii w najbliższą sobotę. Przed południem od godz. 10.30 do 12.00, po południu od 15.00 do 16.00
  5. W zakrystii można nabywać opłatki, świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” – duże 13 zł, małe 6 zł oraz kartki świąteczne
  6. Tak jak w ubiegłych latach chcemy wesprzeć potrzebujących w naszej parafii paczkami świątecznymi.  Na radzie duszpasterskiej ustaliliśmy, że w tym roku będą to paczki żywnościowe dla starszych i samotnych z poszczególnych wiosek. Dlatego też dzisiaj po Mszach św. przed kościołem zbiórka na ten cel.

I niedziela adwentu – 2. 12. 2018 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o 11.00 spotkanie Żywego Różańca.
  2. Od jutra – codziennie z wyjątkiem wtorku – odprawiamy roraty. Zapraszam nie tylko dzieci ale też młodzież i dorosłych.
  3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII
  4. W środę nabożeństwo do św. Rodziny
  5. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.00, spowiedź od 17.00. Od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci
  6. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 9.00. Wieczorna Msza św. jest Mszą niedzielną
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych. Na Mszy św. poświęcenie medalików.
  8. W zakrystii można nabywać opłatki i świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”, duże 13 zł, małe 6 zł, a także kartki świąteczne.
  9. W zakrystii można też nabyć kalendarz Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 4 zł
  10. Tak jak w ubiegłych latach chcemy wesprzeć potrzebujących w naszej parafii paczkami świątecznymi.  Na radzie duszpasterskiej ustaliliśmy, że w tym roku będą to paczki żywnościowe dla starszych i samotnych z poszczególnych wiosek. Dlatego też w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem odbędzie się zbiórka na ten cel.
  11. Również w przyszłą niedzielę Szkoła Podstawowa zaprasza na kiermasz świąteczny /kartki i ozdoby wykonane przez uczniów/ – po Mszach św. przed kościołem
  12.  Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi zaprasza na spotkanie poświęcone segregacji śmieci 4. 12. 2018 r. o  godz. 20.00 w Sali Wiejskiej

Panorama kościoła