Menu Witrualne zwiedzanie Witrualne zwiedzanie Galeria Galeria Szybki kontakt

III Niedziela Wielkanocy – 18. 04. 2021 r.

Dzisiaj (18 IV) Niedzielą Biblijną rozpoczynamy też Tydzień Biblijny. Dziś także Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

We wtorek ( 20 IV) 19. Rocznica ingresu Arcybiskupa Metropolity.

W środę (21 IV) po wieczornej Mszy św. modlitwy do Świętej Rodziny.

W piątek (23 IV) Uroczystość świętego Wojciecha – Głównego Patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Przed Mszą świętą adoracja Najświętszego Sakramentu.

Dziękuję za przestrzeganie obowiązujących nas norm sanitarnych. Przypominam, że Msza święta niedzielna o g.11.00 jest transmitowana na parafialnej stornie na Fb.

Dla tych którzy uczestniczą we Mszy św. za pośrednictwem środków społecznego przekazu możliwość przyjęcia komunii św. w niedzielę od g.12.00 do 12.30.

II Niedziela Wielkanocna Niedziela Miłosierdzia Bożego - 11. 04. 2021 r.

W minionym tygodniu odbyły się I Spowiedzi święte.

Dzisiejsza niedziela (11 IV) rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia, po Mszach św. zbiórka na Caritas Archidiecezji, a po Mszy św. o 11.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W środę (14 IV) Święto Chrztu Polski. Jak co tydzień po wieczornej Mszy św. modlitwy do Świętej Rodziny.

W piątek (16 IV) przed Mszą Św. adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.00.

Za tydzień Niedziela Biblijna (18 IV) i Narodowe Czytanie Pisma Świętego. W tym roku pochylamy się nad lekturą ewangelii wg św. Marka i w następnym tygodniu biblijnym rozważmy związek ewangelii z Eucharystią.

Okazja do Spowiedzi świętej przed Mszą świętą.

Panorama kościoła