Menu Witrualne zwiedzanie Witrualne zwiedzanie Galeria Galeria Szybki kontakt

V Niedziela Wielkanocna – 2. 05. 2021 r.

Dziękuję wszystkim, szczególnie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zrobienie porządku w i wokół kościoła. Bóg zapłać.

Dziękuję za przestrzeganie norm sanitarnych. Od 4 maja w naszej świątyni może przebywać 36 osób. Osoby chcące przystąpić do Komunii św. – dziś (2 V) i za tydzień w niedzielę (9V) zapraszam do świątyni od 15.00 – 16.00, a jutro (3 V) od 12.00-12.30.

W poniedziałek (3 V) uroczystość NMP Królowej Polski,

we wtorek wspomnienie świętego Floriana – patrona Strażaków

a w sobotę (8 V) uroczystość świętego Stanisława biskupa i męczennika.

Nabożeństwa majowe po Mszy świętej, a w niedzielę i 3 maja po Mszy o g. 11.00.

W środę po wieczornej Mszy św. modlitwy do św. rodziny.

W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 15.00 – 15.45. (możliwość spowiedzi św. i Komunii św.)

Objazd chorych – proszę o kontakt – tel. 256-37-87 lub osobiście w zakrystii.

Rozpoczynają się Pierwsze Komunie św. Dziś o 12.30 w Kruczu. W Gulczu w sobotę – o 12.00 i następną niedzielę o 12.15 oraz w sobotę – 15 maja o g. 12.00. Mszę będą transmitowane na naszym parafialnym fb.

IV niedziela wielkanocna – 25. 04. 2021 r.

Bardzo wszystkim dziękuję za wypięknienie przestrzeni wokół Kościoła.

Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza tradycyjnie jest to dzień pomocy duchowej i materialnej dla Seminarium. Składka na potrzeby naszego Arcybiskupiego Seminarium Duchownego za tydzień po Mszach św.

Dziękuję za przestrzeganie norm sanitarnych. Dziś od g. 12.00 do 12.30 możliwość przyjęcia Komunii Św. Podobnie i za tydzień w poniedziałek 3 maja. W niedzielę 2 i 9 maja okazja do przyjęcie Komunii św. w godzinie miłosierdzia Bożego od 15.00 – 16.00. W tych terminach można też poprosić o spowiedź świętą.

Za tydzień Pierwsza Komunia Święta w Kruczu o 12.30.

W środę (28 IV) modlitwy do świętej Rodziny. Członków Żywego Różańca zapraszam do wysłuchania Mszy św. i do wieczornej indywidualnej modlitwy różańcowej.

W piątek (30 IV) adoracja Najświętszego Sakramentu przed Mszą św. od 17.30-18.00.

W sobotę (1 V) rozpoczynamy nabożeństwa majowe; w dni powszednie po Mszy świętej, w niedzielę po Mszy świętej o g. 11.00.

III Niedziela Wielkanocy – 18. 04. 2021 r.

Dzisiaj (18 IV) Niedzielą Biblijną rozpoczynamy też Tydzień Biblijny. Dziś także Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

We wtorek ( 20 IV) 19. Rocznica ingresu Arcybiskupa Metropolity.

W środę (21 IV) po wieczornej Mszy św. modlitwy do Świętej Rodziny.

W piątek (23 IV) Uroczystość świętego Wojciecha – Głównego Patrona Polski. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Przed Mszą świętą adoracja Najświętszego Sakramentu.

Dziękuję za przestrzeganie obowiązujących nas norm sanitarnych. Przypominam, że Msza święta niedzielna o g.11.00 jest transmitowana na parafialnej stornie na Fb.

Dla tych którzy uczestniczą we Mszy św. za pośrednictwem środków społecznego przekazu możliwość przyjęcia komunii św. w niedzielę od g.12.00 do 12.30.

II Niedziela Wielkanocna Niedziela Miłosierdzia Bożego - 11. 04. 2021 r.

W minionym tygodniu odbyły się I Spowiedzi święte.

Dzisiejsza niedziela (11 IV) rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia, po Mszach św. zbiórka na Caritas Archidiecezji, a po Mszy św. o 11.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W środę (14 IV) Święto Chrztu Polski. Jak co tydzień po wieczornej Mszy św. modlitwy do Świętej Rodziny.

W piątek (16 IV) przed Mszą Św. adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.00.

Okazja do Spowiedzi świętej przed Mszą świętą.

Panorama kościoła